11 Mayıs 2014 Pazar

Bir tek annem olsun bana birşey olmaz..

Günlerdir ne bloga giresim var, ne de birşeyler yapıp üretesim. Çınar'ın sağlığıyla ilgili sıkıntıda olduğum bir konu vardı aslında ondandır bu isteksizliğim. Ama çok şükür ki allahıma herşey temiz ve yolunda.

Bu benim 2. anneler günüm olacak. Aslında anne olunca anlıyormuş insan annesini, onun kıymetini ve hayatında ona dair olan herşeyi. Sesini bir gün bile duymadan edemediğim canım annem, o yanımdayken hiç bir şeyden korkmam ben. Ne güzel bir reklam sloganıdır dimi, " bir tek annem olsun, bana birşey olmaaaz". Anneler keşke ölümsüz olsa, hayatımızda hep var olsa, hiç yanımızdan ayrılmasa. Bu günü böyle bangır bangır kutlamayı da sevmiyorum üstelik. Ortaokuldayken, annesi o çok küçükken ölmüş bir arkadaşım vardı. Hep onu düşünürdüm bu günde neler hissettiğini ve herkesin, herşeyin aslında onun gözüne gözüne sokulduğunu.

Anneciğiminnn, eşimin annesi olan anneminnn (kayınvalide kelimesi çok sert kalıyor onun yanında), canım ablamın, hayatımdaki tüm anne olan ve yakın zamanda bebeği olacak annelerin ve  unutmadan bu dünyadan göçmüş, yukarıdan bize bakan melek annelerimizin anneler günü kutlu olsun. Allah onları başımızdan hiiç eksik etmesin, kıymetlerini hep bildirmeyi nasip etsin.
Bunu anneme aldık, fakat resmini çekmeyi unuttuğum için fotoğraf netten alıntıdır.
Seher anneme aldığımsa Fakirin elektrik süpürgesi, çekim günü inanılmaz, bana da dedeciğim hediye almış aynısını :)


* Bunlarda benim yaptığım henüz sahibi olmayan hediyelerim, nasılda cici oldular.8 yorum:

 1. gününü kutluyorum ben de :)
  sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim canım çok incesin,benden de sevgiler:)

   Sil
 2. Canselciğim iade-i ziyarete geldim ve yüzü de yazıları kadar güzel sıcacık bir dostla karşılaştım:)) Sayende ben de seni buldum. Çok teşekkür ederim:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Nilgün ablacığım sizde hoşgeldiniz, ne güzel bir mesaj bu böyle. Daha güzel günlerde birlikte olmak dileğimle :)

   Sil
 3. Merhaba blogunu yeni keşfettim.. Takipteyim ... Bu arada mor tepsine bayıldım. Harika duruyor...
  http://morlumutfak.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim bende hemen takibe aldım :)

   Sil