29 Aralık 2014 Pazartesi

Hadi hoş gel 2015 :)Sıcacık mutfağımdan bildiriyorum :)

E bi yeni yıl yazısı yazmazsam olmazdı. Malum son iki gün 2015'e girmek için. Kendim için özetlemem gerekirse bir yıl daha olgunlastığımı ve gerçek anlamda bir anne, bir eş, bir evhanımı, bir evlat olarak kendimi dolu dolu hissettiğim bir yıldı. Güzel oğlumun varlığıyla değişen dünyam, "ondan öncesinde ben ne yapiyordum" hissini sık sık uyandırdı bu yıl. Ölümler, hastalıklar, yeni acılar, büyüyen ve kapanması muhtemel olmayan yaralar da bıraktı bu yıl. Her yıl bir öncekinden farklı olmazsa ne anlamı kalırdı yaşamanın dimi.

Yeni yıldan beklentilerim herşeyden ama herseyden önce sağlıktır, çünkü o yerinde olmadığında geri kalan hersey teferruat olmuyor mu? Rabbimin beni ve tüm sevgi dolu kalpli insanları sevdiklerimizle sınamadığı, huzurun, mutluluğun, bereketin ve şansın bol olacağı bir yıl olmasını dilerim.

Bu yılda bir önceki yıla göre daha çok kitap okuyan, daha az yiyip daha çok spor yapan, kilolarindan kurtulan, daha hoşgörülü, daha sabırlı, daha az dünya işiyle mesgul olan bir insan olmaya çalışacağım :)

Beklentilerinizin gerçekleşmesi dileğimle, herkese mutlu seneler ☺☺☺💕💕💕💕🎁🎁🎁🎄🎄🎄👼👼👼

2 yorum:

 1. oh ne güzel fotoğraflar be ne bilinçli bi kadın:))
  mutlu yıllar güzel ailenle ve hedeflerine ulaş umarım
  sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bloga girmeden önce havva ablacim senin yorum yapmış oldugunu hissetmiştim tum kalbimle soyluyorum, insallah ayni temennileri senin ve sevdiklerin için de diliyorum, mutlu seneler kocaman sevgiler ☺☺

   Sil